ALHARITM Bozor

Kompaniyalar / Kompaniyalar

"Özbekgeofizika" AJ

UZGFUZGFP

Sönggi narx maʼlumoti yöq

Narx tarixi

Asosiy körsatkiçlar

Bozor qiymati*—
F/D (P/E)*—
B/K (P/B)*—
ROE1,8%2025
ROA1,6%2025
Sof marja3,8%2025
Joriy likvidlik4,93
Qarz / kapital0,16

* Bozor qiymati va unga boğliq F/D, B/K taxminiy: aksiyalar soni ustav kapitali ÷ nominal qiymat deb hisoblangan.

Tuşum va sof foyda

Rentabellik (ROE va ROA)

Moliyaviy hisobotlar

mlrd söm201820202022202320242025
Asosiy vositalar (qoldiq qiymat)65,4216187180160145
Nomoddiy aktivlar0,017,310,36,42,50,0
Uzoq muddatli investitsiyalar0,30,30,30,00,02,1
Uzoq muddatli aktivlar jami288693812684846846
Tovar-moddiy zaxiralar27,481,871,167,766,466,4
Debitorlik qarzlari167225336347430403
Pul mablağlari1,79,33,013,38,057,4
Joriy aktivlar jami196316410428505567
AKTIVLAR JAMI4841 0101 2221 1121 3521 148
Ustav kapitali55,258,3332374374373
Taqsimlanmagan foyda30,084,9109120135128
Xususiy kapital jami3837741 0801 0161 240990
Uzoq muddatli majburiyatlar jami0,016040,010,47,843,4
Mol yetkazib beruvçilarga qarz15,021,821,927,125,737,8
Qisqa muddatli bank kreditlari0,00,022,218,925,28,8
Joriy majburiyatlar jami10175,910186,0104115
Majburiyatlar jami10123614196,4112158
PASSIVLAR JAMI4841 0101 2221 1121 3521 148