ALHARITM Bozor

Kompaniyalar / Kompaniyalar

"Urgançkormmaş" AJ

URGKURGKP

Sönggi narx maʼlumoti yöq

Narx tarixi

Asosiy körsatkiçlar

Bozor qiymati*—
F/D (P/E)*—
B/K (P/B)*—
ROE0,1%2024
ROA0,0%2024
Sof marja0,0%2024
Joriy likvidlik2,83
Qarz / kapital2,58

* Bozor qiymati va unga boğliq F/D, B/K taxminiy: aksiyalar soni ustav kapitali ÷ nominal qiymat deb hisoblangan.

Tuşum va sof foyda

Rentabellik (ROE va ROA)

Moliyaviy hisobotlar

mlrd söm201820192020202120222024
Asosiy vositalar (qoldiq qiymat)0,50,01,21,51,20,9
Uzoq muddatli investitsiyalar0,50,50,50,20,20,2
Uzoq muddatli aktivlar jami1,02,43,43,12,82,5
Tovar-moddiy zaxiralar5,36,77,515,915,113,5
Debitorlik qarzlari1,22,51,58,41,713,3
Pul mablağlari0,40,10,10,20,10,1
Joriy aktivlar jami6,99,49,125,717,126,8
AKTIVLAR JAMI7,911,712,528,819,929,3
Ustav kapitali0,70,70,70,70,70,7
Taqsimlanmagan foyda4,74,46,17,56,66,5
Xususiy kapital jami6,26,07,89,28,38,2
Uzoq muddatli bank kreditlari0,03,01,60,00,00,0
Uzoq muddatli majburiyatlar jami0,04,01,82,03,311,6
Mol yetkazib beruvçilarga qarz1,30,32,12,44,27,1
Qisqa muddatli bank kreditlari0,00,00,012,00,00,0
Joriy majburiyatlar jami1,61,72,917,68,39,5
Majburiyatlar jami1,65,84,719,611,621,1
PASSIVLAR JAMI7,911,712,528,819,929,3