ALHARITM Bozor

Kompaniyalar / Kompaniyalar

"Orgres" AJ

ORGS

Oxirgi narx5 160 söm+20,0%21.10.2026 holatiga

Kam likvid: sönggi 3 oyda faqat 9 kun savdo bölgan

Narx tarixi

Asosiy körsatkiçlar

Bozor qiymati*—
F/D (P/E)*—
B/K (P/B)*—
ROE1,3%2024
ROA0,7%2024
Sof marja4,0%2024
Joriy likvidlik1,45
Qarz / kapital1,50

* Bozor qiymati va unga boğliq F/D, B/K taxminiy: aksiyalar soni ustav kapitali ÷ nominal qiymat deb hisoblangan.

Tuşum va sof foyda

Rentabellik (ROE va ROA)

Moliyaviy hisobotlar

mlrd söm202020212022202320242025
Asosiy vositalar (qoldiq qiymat)0,90,90,40,30,60,5
Nomoddiy aktivlar0,00,00,00,00,00,0
Uzoq muddatli investitsiyalar1,91,91,91,91,91,9
Uzoq muddatli aktivlar jami2,93,65,05,62,50,0
Tovar-moddiy zaxiralar0,20,71,00,73,50,0
Debitorlik qarzlari3,33,15,42,89,34,7
Pul mablağlari2,62,10,40,10,00,2
Qisqa muddatli investitsiyalar0,60,60,70,00,00,0
Joriy aktivlar jami6,96,57,53,612,90,0
AKTIVLAR JAMI9,810,112,59,115,40,0
Ustav kapitali0,70,70,70,70,70,7
Taqsimlanmagan foyda8,18,28,26,25,13,6
Xususiy kapital jami9,39,39,37,36,24,6
Uzoq muddatli bank kreditlari0,00,00,00,00,40,3
Uzoq muddatli majburiyatlar jami0,00,00,00,00,40,3
Mol yetkazib beruvçilarga qarz0,00,30,60,63,60,8
Joriy majburiyatlar jami0,50,83,21,98,93,3
Majburiyatlar jami0,50,83,21,99,23,6
PASSIVLAR JAMI9,810,112,59,115,48,2