ALHARITM Bozor

Kompaniyalar / Kompaniyalar

AO "Kvars"

KVTS

Oxirgi narx2 902 söm-3,3%23.10.2026 holatiga

Narx tarixi

Asosiy körsatkiçlar

Bozor qiymati*—
F/D (P/E)*—
B/K (P/B)*—
ROE0,6%2025
ROA0,2%2025
Sof marja0,2%2025
Joriy likvidlik1,22
Qarz / kapital1,35

* Bozor qiymati va unga boğliq F/D, B/K taxminiy: aksiyalar soni ustav kapitali ÷ nominal qiymat deb hisoblangan.

Tuşum va sof foyda

Rentabellik (ROE va ROA)

Moliyaviy hisobotlar

mlrd söm202020212022202320242025
Asosiy vositalar (qoldiq qiymat)54,0771625481339248
Nomoddiy aktivlar0,00,00,00,00,00,0
Uzoq muddatli investitsiyalar18,618,618,618,619,019,0
Uzoq muddatli aktivlar jami224798653510363273
Tovar-moddiy zaxiralar117142130233241218
Debitorlik qarzlari56237,645,028,851,055,4
Pul mablağlari6,41,48,50,43,52,1
Qisqa muddatli investitsiyalar5,15,35,25,165,45,4
Joriy aktivlar jami691188189267361287
AKTIVLAR JAMI914986842777724560
Ustav kapitali165165165165165165
Taqsimlanmagan foyda47,054,764,342,6-99,0-97,7
Xususiy kapital jami355337401379237238
Uzoq muddatli bank kreditlari52636135530319587,6
Uzoq muddatli majburiyatlar jami52636135530319587,6
Mol yetkazib beruvçilarga qarz4,119,110,330,448,448,2
Qisqa muddatli bank kreditlari0,021330,80,912795,4
Joriy majburiyatlar jami33,828786,595,5292235
Majburiyatlar jami0,0649441398487322
PASSIVLAR JAMI914986842777724560

Kompaniya haqida

400 tonlik silliq list oynasi işlab çiqariş sex – korxonada mavjud bölgan silliqlangan oyna işlab çiqariş liniyasi bilan taqqoslaganda, yangi float liniyasining işlab çiqariş va texnologik parametrlari ikki baravar köpayadi, şişa pişiriş peçning quvvati kuniga 400 tonnani taşkil qiladi va silliqlangan oyna yakuniy işlab çiqarilişi yiliga 20 000 000 m2 gaça kötariladi.şartli 2 mm hisobda.

Rahbar: Sretinskiy Sergey Vyaçeslavoviç