ALHARITM Bozor

Kompaniyalar / Suğurta

"Kafolat suğurta kompaniyasi" AJ

KFSKKFSKP

Oxirgi narx87,00 söm+1,1%23.10.2026 holatiga

Narx tarixi

Asosiy körsatkiçlar

Bozor qiymati*—
F/D (P/E)*—
B/K (P/B)*—
ROE—
ROA—
Sof marja—
Joriy likvidlik—
Qarz / kapital—

* Bozor qiymati va unga boğliq F/D, B/K taxminiy: aksiyalar soni ustav kapitali ÷ nominal qiymat deb hisoblangan.

Tuşum va sof foyda

Rentabellik (ROE va ROA)

Moliyaviy hisobotlar

mlrd söm202020212022202320242025
Asosiy vositalar (qoldiq qiymat)37,635,544,141,739,642,2
Uzoq muddatli investitsiyalar94,285,5116169192215
Uzoq muddatli aktivlar jami143132160211235257
Tovar-moddiy zaxiralar1,11,01,52,91,30,4
Qisqa muddatli investitsiyalar0,00,00,00,00,00,0
Joriy aktivlar jami5,97,88,27,04,23,6
Ustav kapitali3,821,016,826,115,228,3
Taqsimlanmagan foyda0,00,00,00,00,30,5
Xususiy kapital jami36,8108149337572386
Uzoq muddatli bank kreditlari54,356,571,2162237257
Uzoq muddatli majburiyatlar jami179240309549808642
Mol yetkazib beruvçilarga qarz1,62,624,15,0326300
Qisqa muddatli bank kreditlari0,00,00,00,00,06,3
Joriy majburiyatlar jami10,618,425,350,964,247,7