ALHARITM Bozor

Kompaniyalar / Suğurta

"KAPITAL SUĞURTA" AJ

KASUKASUP

Oxirgi narx0,01 söm0,0%23.10.2026 holatiga

Narx tarixi

Asosiy körsatkiçlar

Bozor qiymati*—
F/D (P/E)*—
B/K (P/B)*—
ROE—
ROA—
Sof marja—
Joriy likvidlik—
Qarz / kapital—

* Bozor qiymati va unga boğliq F/D, B/K taxminiy: aksiyalar soni ustav kapitali ÷ nominal qiymat deb hisoblangan.

Tuşum va sof foyda

Rentabellik (ROE va ROA)

Moliyaviy hisobotlar

mlrd söm202020212022202320242025
Asosiy vositalar (qoldiq qiymat)40,837,636,466,663,068,5
Nomoddiy aktivlar0,10,10,16,65,23,8
Uzoq muddatli investitsiyalar27,421,072,585,147,547,5
Uzoq muddatli aktivlar jami74,173,2139185169121
Tovar-moddiy zaxiralar0,60,40,40,510,00,8
Debitorlik qarzlari0,10,10,10,10,20,0
Joriy aktivlar jami1,51,00,81,756,06,4
Ustav kapitali1,59,21,00,71,262,7
Taqsimlanmagan foyda0,10,10,20,50,71,0
Xususiy kapital jami50,775,978,9113184193
Uzoq muddatli bank kreditlari55,354,855,186,385,2118
Uzoq muddatli majburiyatlar jami125149218298352314
Mol yetkazib beruvçilarga qarz2,61,10,31,42,21,9
Qisqa muddatli bank kreditlari0,00,00,00,223,131,2
Joriy majburiyatlar jami4,19,111,725,831,663,0

Kompaniya haqida

Litsenziya umumiy suğurta sohasining 17 toifasi, şu jumladan ixtiyoriy va majburiy suğurta turlari böyiça operatsiyalarni amalga oşiriş imkonini beradi.

Rahbar: BöRixöJayev Xumoyunxon Avazxon öğli