ALHARITM Bozor

Kompaniyalar / Kompaniyalar

"Farğonaazot" AJ

FRAZFRAZP

Sönggi narx maʼlumoti yöq

Narx tarixi

Asosiy körsatkiçlar

Bozor qiymati*—
F/D (P/E)*—
B/K (P/B)*—
ROE5,4%2025
ROA4,5%2025
Sof marja3,7%2025
Joriy likvidlik4,87
Qarz / kapital0,14

* Bozor qiymati va unga boğliq F/D, B/K taxminiy: aksiyalar soni ustav kapitali ÷ nominal qiymat deb hisoblangan.

Tuşum va sof foyda

Rentabellik (ROE va ROA)

Moliyaviy hisobotlar

mlrd söm202020212022202320242025
Asosiy vositalar (qoldiq qiymat)747731782742677834
Nomoddiy aktivlar7,55,73,83,31,21,0
Uzoq muddatli investitsiyalar66,782,751,13,23,23,2
Uzoq muddatli aktivlar jami858954980876849982
Tovar-moddiy zaxiralar477495460812796706
Debitorlik qarzlari287186272290332485
Pul mablağlari14,01909,83,963,444,2
Qisqa muddatli investitsiyalar18,80,30,050,60,6184
Joriy aktivlar jami7988767601 1741 2301 442
AKTIVLAR JAMI1 6561 8301 7402 0502 0792 425
Ustav kapitali83,583,583,583,583,583,5
Taqsimlanmagan foyda347497205387303534
Xususiy kapital jami1 3211 5881 4121 5951 6272 128
Uzoq muddatli bank kreditlari2451090,00,00,00,0
Uzoq muddatli majburiyatlar jami2451090,00,00,00,0
Mol yetkazib beruvçilarga qarz9,619,711,057,615,328,1
Qisqa muddatli bank kreditlari0,00,00,012550,00,0
Joriy majburiyatlar jami90,6134328455453296
Majburiyatlar jami335243328455453296
PASSIVLAR JAMI1 6561 8301 7402 0502 0792 425