ALHARITM Bozor

Kompaniyalar / Suğurta

«ARIA SUĞURTA TAŞKILOTI» AJ

ARST

Oxirgi narx2 887 söm+0,3%11.10.2024 holatiga

Kam likvid: sönggi 3 oyda faqat 2 kun savdo bölgan

Narx tarixi

Asosiy körsatkiçlar

Bozor qiymati*—
F/D (P/E)*—
B/K (P/B)*—
ROE—
ROA—
Sof marja—
Joriy likvidlik—
Qarz / kapital—

* Bozor qiymati va unga boğliq F/D, B/K taxminiy: aksiyalar soni ustav kapitali ÷ nominal qiymat deb hisoblangan.

Tuşum va sof foyda

Rentabellik (ROE va ROA)

Moliyaviy hisobotlar

mlrd söm20212022202320242025
Asosiy vositalar (qoldiq qiymat)2,01,41,01,01,6
Nomoddiy aktivlar0,00,30,20,20,1
Uzoq muddatli investitsiyalar17,23,812,821,455,2
Uzoq muddatli aktivlar jami19,25,514,122,657,0
Tovar-moddiy zaxiralar0,10,10,00,00,0
Debitorlik qarzlari0,00,00,00,00,0
Joriy aktivlar jami0,00,00,30,50,7
Ustav kapitali0,60,70,33,51,4
Taqsimlanmagan foyda0,00,00,00,00,0
Xususiy kapital jami6,930,925,531,535,7
Uzoq muddatli bank kreditlari16,921,922,523,839,1
Uzoq muddatli majburiyatlar jami26,136,439,654,192,6
Mol yetkazib beruvçilarga qarz0,20,30,70,50,3
Joriy majburiyatlar jami1,23,82,13,05,0